Pozycjonowanie stron Rembertów

WITAMY W NASZEJ AGENCJI!

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych w warszawskiej dzielnicy Rembertów, jak i w całym województwie mazowieckim. Wygląd i estetyka strony to jedno, ale żeby potencjalni klienci zauważyli Państwa stronę ważne jest pozycjonowanie. Wtedy z pomocą przychodzimy My! Nasze usługi pomogą Waszej stronie wynieść się na szczyt wyszukiwań Google. Przekonaj się o wysokiej jakości naszych usług i dołącz do grona zadowolonych Klientów. Realizujemy pozycjonowanie zarówno na frazy lokalne jak i ogólnopolskie. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej wyceny.
Zadzwoń lub napisz już dziś!

Sprawdź więcej

Usługi pozycjonowania

Co możemy zrobić by Twoja firma znalazła nowych Klientów w sieci?

Pozycjonowanie sklepów online

Od wielu lat skutecznie pozycjonujemy sklepy online. Pozycjonowanie sklepów internetowych zwiększa aktywność potencjalnych Klientów na stronie, co prawia, że przychody rosną z miesiąca na miesiąc. Im wyżej Twoja strona znajduje się w wynikach wyszukiwania tym większa jest szansa na kliknięcie w nią przez użytkownika. Świetnie w przypadku sklepów online spisuje się tzw. pozycjonowanie na długi ogon (long tail). Dzięki innowacyjnym metodom linkowania możemy zwiększyć popularność Państwa sklepu, dlatego zapraszamy do współpracy.

Pozycjonowanie lokalne

Czy chcesz pozycjonować swoją stronę internetową na frazy związane z dzielnicą Rembertów lub innymi dzielnicami stołecznego miasta? Chcesz skorzystać z usług najlepszych specjalistów od SEO w Warszawie? Trafiłeś w dobre miejsce! Pozycjonowanie lokalne to idealny sposób na wyróżnienie się spośród sąsiedzkich przedsiębiorstw! Już teraz zupełnie za darmo wyceń pozycjonowanie swojej strony www, poprzez kontakt z naszą firmą.

Bezpieczne pozycjonowanie

Stosujemy tylko wiarygodne i sprawdzone metody pozycjonowania. Nie stosujemy niebezpiecznych metod (np. "Black Hat SEO"), które mogą doprowadzić do nałożenia filtra lub w skrajnych sytuacjach nawet bana przez Google. Optymalizujemy treść i pozyskujemy linki do Twojej strony według najwyższych standardów. Wzmocnimy zaufanie Twojej domeny, dzięki czemu szybko pojawisz się na na pierwszych stronach wyszukiwania.


Pozycjonowanie stron internetowych

Realizujemy usługi pozycjonowania dla firm z wszystkich dzielnic Warszawy, ale także innych miejscowości województwa mazowieckiego i Polski. Poprawa widoczności w Google z pewnością spowoduje wzrost odwiedzin Twojej strony www, tym samym zwiększy konwersję - sprzedaż Twoich usług lub towarów. Realizujemy zlecenia dotyczące pozycjonowania lokalnego np. w dzielnicy Rembertów jak i w innych częściach Warszawy. Zajmujemy się również pozycjonowaniem fraz ogólnopolskich. Lubimy wyzwania i z chęcią zajmiemy się Twoją stroną www. Gwarantujemy, że pozycjonowanie strony będzie wykonanie rzetelnie i bezpiecznie. Cenimy sobie współpracę z klientem na każdym etapie pozycjonowania (optymalizacja strony, artykuły eksperckie czy link building). Każde nasze zlecenie na pozycjonowanie jest traktowane indywidualnie i wyjątkowo.


Czym jest Black Hat SEO i metoda pozycjonowania long tail?

Black Hat SEO (BHS):

Metoda Black Hat SEO to w dużym uproszczeniu wszystkie techniki, które są zakazane przez wyszukiwarki, a pozwalają na krótką metę osiągnąć dobre pozycje w wynikach wyszukiwania. Mówimy tutaj o nienaturalnym upychaniu słów kluczowych w tekstach, maskowaniu treści (np. poprzez umieszczenie tekstu w kolorze tła) czy spamowaniu. Popularnymi technikami jest także używanie tzw. systemów wymiany linków, która polega na publikowaniu linków z danym anchorem na stronach, które nie posiadają wartościowej treści, a są typowymi witrynami zapleczowymi, mającymi na celu tylko i wyłącznie właśnie umieszczenia linków. Inne metody to m.in. tworzenie tzw. Doorway pages - stron, które są nasycone odpowiednimi słowami kluczowymi i są pozycjonowane na konkretne frazy, a docelowo przekierowują na inne strony o całkowicie odmiennej tematyce.

Long Tail:

Pozycjonowanie na "długi ogon" to używanie w SEO dużej ilości słów kluczowych, które odpowiadają treści strony www. Metoda ta sprawdza się świetnie, gdy użytkownik wyszukuje konkretnej frazy pasującej do danej branży, ponieważ przypisane do strony słowa kluczowe lepiej odpowiadają wyszukiwanej treści.


Ile kosztuje pozycjonowanie?

Cena usługi pozycjonowania strony internetowej zależy od wielu czynników. Podstawowym jest oczywiście konkurencyjność fraz, na jakie mamy się pozycjonować, a także ilość stron o podobnej tematyce, które już są zaindeksowane w Google. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie ma jednej - uniwersalnej recepty na znalezienie się w top wyników pozycjonowania. Nie da się określić ogólnej ceny - wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Wiadomo, że w obecnych czasach dla wyszukiwarki najważniejsza jest wartościowa treść na stronie. Nasi specjaliści realizują usługi kompleksowo, zarówno pod kątem optymalizacji treści, jak i link buildingu.


Jak długo trwa pozycjonowanie?

To jest jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych Klientów w pierwszym dniu współpracy. Kiedy nadejdą efekty? Kiedy na mojej stronie rozpocznie się jakiś ruch? Ile trzeba czekać na wypozycjonowanie mojej strony? To jasne, że każdy chce wiedzieć kiedy strona może zacząć zarabiać. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że pozycjonowanie to proces trwały, który aby był skuteczny musi być nierozłączny z prowadzeniem własnej strony internetowej. Jeśli chodzi o szybkość pojawienia się efektów, tutaj podobnie jak w przypadku ceny, wszystko zależy od konkurencyjności na danych frazach. Jak wspomnieliśmy nie ma złotego środka, który pozwoli nam błyskawicznie przebić się przez konkurencję. Wszystkie działania muszą być zaplanowane, skoordynowane i wdrażane krok po kroku.

Portfolio

Od lat z powodzeniem realizujemy projekty dla naszych Klientów z dzielnicy Rembertów, jak i z innych części Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego, a także innych części Polski.

Kredyty hipoteczne Warszawa
Strona dotycząca kredytów hipotecznych w Warszawie
Autoskup Warszawa
Portal jednego z największych skupów samochodowych w stolicy.
Edmar Kasacja
Strona jednej z największych stacji demontażu pojazdów w centralnej Polsce.
Skup nieruchomości
Strona skupu nieruchomości w Warszawie
Info dla Polaka
Portal ogólnotematyczny
Ogrodzenia panelowe Polska
Strona producenta i firmy montującej ogrodzenia panelowe w całej Polsce.

Etapy pozycjonowania

Przyjrzyj się jak przebiega cały proces.

 • Najpierw...

  Omówienie najważniejszych kwestii

  Spotkanie z Klientem lub rozmowa jest punktem wyjściowym do podjęcia działań SEO i pozycjonowania. Ustalamy frazy kluczowe, na które chcemy stron pozycjonować.

 • Następnie...

  Optymalizacja

  To jedna z najważniejszych części procesu przygotowawaczego. Najlepsze linkowanie bez odpowiednio zoptymalizowanej treści nie da rady konkurencji. Dlatego też bardzo duży nacisk kładziemy na dostosowanie treści na stronie do panujących wymogów i standardów.

 • Później...

  Link building

  Nasze działania z zakresu link buildingu opieramy tylko i wysokiej jakości linki prowadzące do zaufanych domen. Dzięki doświadczeniu wiemy co działa, a co niekoniecznie powinno być obiektem naszych zainteresowań.

 • W końcu...

  Efekty

  Po pierwszym okresie działań pozycjonerskich sprawozdajemy Klientowi co udało się zrobić w ramach realizacji usługi i przedstawiamy raport, który mówi nam o statystykach wyświetlania naszej strony i wejść z poszczególnych fraz z Google.

 • Dołącz do
  Naszych
  Klientów!


Pozycjonowanie lokalne Rembertów

Pozycjonowanie lokalne na Rembertów dotyczy wszystkich, którzy swoich usług nie proponują na rynku ogólnopolskim, tylko warszawskim. Dla przykładu to restauracje, fryzjerzy, branżowe sklepy, mechanicy itd. Posiadając firmę w stolicy Polski ma ona ogrom możliwości biznesowych, przez dużą ilość mieszkańców. Duża ilość mieszkańców miasta wpływa na większą aktywność na stronie internetowej przez wyniki lokalne. Wypozycjonowanie się główną listę wyszukiwań w tym mieście niemal gwarantuje sukces i szybki napływ nowych Klientów. Coraz więcej firm z Rembertowa przekonuje się, jak ważne jest SEO i pozycjonowanie, co sprawia, że zdobywamy zaufanie coraz większej ilości firm. W naszej ofercie znajduje się pozycjonowanie serwisów, firm usługowych, lokali gastronomicznych, sklepów internetowych i innych przedsiębiorstw z Rembertowa i innych części Warszawy. Od lat sprawiamy, że firmy korzystające z naszych usług zdobywają nowych Klientów. Skontaktuj się z nami i ciesz się ze zwiększonej widoczności Twojej firmy w Internecie.

Optymalizacja treści na stronie www

Coraz wieksze znaczenie zdobywa wartościowy content, dlatego nasza firma zadba o wysoką jakość treści na Twojej stronie. Dbamy o to, aby teksty na stronach naszych klientów były treściwe i czytelne. Jest to jeden z ważniejszych aspektów, na który czytelnicy zwracają uwagę. Czasami strony internetowe są też obarczone „problemami z przeszłości” – na przykład zbudowano je na domenach, do których prowadziły kiepskiej jakości linki. W takich sytuacjach nasi specjaliści do spraw pozycjonowania zaproponują najlepsze rozwiązanie, jakie pozwoli na zaistnienie w wynikach wyszukiwania.

Obsługujemy małe i duże firmy

Wiemy jakie działania podejmować, aby strony internetowe naszych Klientów pojawiały się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google. Pozycjonujemy strony różnych firm. Nie boimy się wyzwań, jakie stawia nam pozycjonowanie stron internetowych dużych firm. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu drogą telefoniczną lub za pomocą formularza kontaktowego.

Kto prowadzi nasz zespół?

PIotr Druzd

Piotr Druzd

Właściciel

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Odpowiadamy po maksymalnie 24h:
Polski Program Partnerski
NIP: 8381640691
+48 690 447 500
kontakt@it-agencja.pl


Kontakt

Polski Program Partnerski Piotr Druzd
SEO Warszawa
tel. 690 447 500
mail: kontakt@it-agencja.pl